Про комплекс | ЖК Містечко Підзамче

Про комплекс

Здавна відома місцевість на півночі від Високого Замку під Княжою Горою приваблювала львів’ян своїм ідеальним розташуванням. Саме в цьому районі Львова ми будуємо містечко Підзамче, концепція якого полягає в поєднанні трьох ультрасучасних житлових комплексів, які створять новий центр старого міста. Району, що так привабливо розташований, не вистачало лише новітньої інфраструктури і місця для комфортного проживання та відпочинку. Це буде маленьке місто у серці великого мегаполісу!

Враховуючи всі потреби місцевих мешканців, Містечко Підзамче по праву стане новим центром старого міста. Ми вирішили збудувати 3 житлових комплекси і назвати їх на честь історичних замкових будівель цього місця – Брама, Вежа і Новий Форт.

ЖК Брама, ЖК Вежа і ЖК Новий Форт – це надсучасні комплекси з абсолютно винятковою інфраструктурою. Головною артерією Містечка Підзамче стане фунікулер, що з’єднає новий центр Львова зі старим. Зони розваг, модні бутіки, кафе та ресторани, кінотеатри та офіси і, найголовніше, затишні квартири – це лише маленька частина всього, що буде збудовано на території Містечка. 

Зустрічайте новий центр старого міста!

Енергоощадні квартири
вул. Новознесенська

Перше, що бачить гість будь-якого замку – це брама. Вона є візитівкою всіх фортець і відповідає на питання «чи є це місце тихим, затишним та надійним? Чи варто переступати цей поріг?».

Коли гість Мiстечка Підзамче потрапляє в цю частину ЖК – то одразу поринає в світ нового центру старого міста. Брама Підзамче завжди гостинно відкрита для всіх гостей. Вона головна ознака мiсця i є визначною пам’яткою архітектури.

Головна родзинка Брами, звичайно, фунікулер, левова брама, плац (центральна площа)

вул. Волинська-вул. Промислова

Мій дім – моя фортеця! Цей вислів знають усі. Форт завжди вважався осередком надійності і безпеки.

Тут ваша родина буде відчувати себе в буквальному сенсі, як за кам'яною стіною – в тиші і спокої.

вул. Б. Хмельницького

Вежа – це найбільш укріплена частина фортецi, яка стояла до останнього при осаді і відповідно вважалася найціннішою.

Мicтечко Підзамче також має свою Вежу. Тут розташовані всі важливі для комфортного життя споруди, зокрема, власна школа та два дитячих садочка. Вежа – центр інфраструктури Мiстечка. Все, що може знадобитися мешканцям містечка розташоване тут.

Енергоощадні квартири в ЖК Містечко Підзамче

Система енергоощадних квартир в ЖК Містечко Підзамче дозволяє економити на комунальних до 15%, за рахунок детальної статистики споживання ресурсів і передбачає встановлення спеціального обладнання, як поквартирно, так і в будинку.


Поквартирно будуть встановлені:

  • Розподільчі коробки у кількості 3 шт.
  • Кабель між розподільчими коробками.


В будинку буде встановлена:

  • Розумна система збору та передачі показань лічильників.


Можливості, які будуть доступні мешканцям ЖК Містечко Підзамче:

  1. Показники лічильників передаються в служби автоматично.
  2. Мешканець може бачити інтенсивність використання ресурсів у додатку в реальному часі.
  3. Можна аналізувати статистику витрат за будь-який обраний період.
  4. Контролювати витрати можна дистанційно, з будь-якої точки світу. Це актуально для тих, хто здає квартири в оренду або піклується про літніх батьків.


Показник 15% економії наводиться згідно низки європейських досліджень. Найбільш авторитетним дослідницьким центром є німецький інститут Франгоуфера, що вивчає питання енергоефективності.

Водночас, за бажанням, мешканці зможуть дозамовити, спеціальний кульовий кран на опалення та бездротовий термостат – це дозволить збільшити суму заощаджень до 40%. Крім того, додатково можна замовити систему антипотопу, яка складається з кульвого крану на холодну та гарячу воду, а також бездротового датчику протікання.

Користуватися системою легко – вам необхідно лише завантажити мобільний додаток. Доступний інтерфейс, не відволікає на рекламу, не має вбудованих платних сервісів, швидкий доступ в 1 клік до важливих опцій системи, незалежно від того, де ви знаходитесь.

Система абсолютно безпечна, а ваші показники захищені одразу на кількох рівнях - всі дані зашифровані банківським ключем AES-128 При спробах вторгнення, користувач отримує сповіщення і комутаційний модуль, при спробі зламу, одразу припиняє свою роботу.

Економія, легкість у використанні, безпечність та комфорт – все це про систему енергоощадних квартир в ЖК Містечко Підзамче.

Зворотній зв’язок
Залиште свій номер телефону, наш менеджер зв`яжеться з вами
Надіслати
Дякуємо за заявку!
Чекайте на дзвінок