Про комплекс

Про комплекс

Здавна відома місцевість на півночі від Високого Замку під Княжою Горою приваблювала львів’ян своїм ідеальним розташуванням. Саме в цьому районі Львова ми будуємо містечко Підзамче, концепція якого полягає в поєднанні трьох ультрасучасних житлових комплексів, які створять новий центр старого міста. Району, що так привабливо розташований, не вистачало лише новітньої інфраструктури і місця для комфортного проживання та відпочинку. Це буде маленьке місто у серці великого мегаполісу!

Враховуючи всі потреби місцевих мешканців, Містечко Підзамче по праву стане новим центром старого міста. Ми вирішили збудувати 3 житлових комплекси і назвати їх на честь історичних замкових будівель цього місця – Брама, Вежа і Новий Форт.

ЖК Брама, ЖК Вежа і ЖК Новий Форт – це надсучасні комплекси з абсолютно винятковою інфраструктурою. Головною артерією Містечка Підзамче стане фунікулер, що з’єднає новий центр Львова зі старим. Зони розваг, модні бутіки, кафе та ресторани, кінотеатри та офіси і, найголовніше, затишні квартири – це лише маленька частина всього, що буде збудовано на території Містечка. 

Зустрічайте новий центр старого міста!

вул. Новознесенська

Перше, що бачить гість будь-якого замку – це брама. Вона є візитівкою всіх фортець і відповідає на питання «чи є це місце тихим, затишним та надійним? Чи варто переступати цей поріг?».

Коли гість Мiстечка Підзамче потрапляє в цю частину ЖК – то одразу поринає в світ нового центру старого міста. Брама Підзамче завжди гостинно відкрита для всіх гостей. Вона головна ознака мiсця i є визначною пам’яткою архітектури.

Головна родзинка Брами, звичайно, фунікулер, левова брама, плац (центральна площа)

вул. Волинська-вул. Промислова

Мій дім – моя фортеця! Цей вислів знають усі. Форт завжди вважався осередком надійності і безпеки.

Тут ваша родина буде відчувати себе в буквальному сенсі, як за кам'яною стіною – в тиші і спокої.

вул. Б. Хмельницького

Вежа – це найбільш укріплена частина фортецi, яка стояла до останнього при осаді і відповідно вважалася найціннішою.

Мicтечко Підзамче також має свою Вежу. Тут розташовані всі важливі для комфортного життя споруди, зокрема, власна школа та два дитячих садочка. Вежа – центр інфраструктури Мiстечка. Все, що може знадобитися мешканцям містечка розташоване тут.

Зворотній зв’язок
Залиште свій номер телефону, наш менеджер зв`яжеться з вами
Надіслати
Дякуємо за заявку!
Чекайте на дзвінок